Arama
Teslimat Adresim

Teslimat Adresi Seçiniz


Kategoriler
  Menü Kapat

  Alışveriş Güvenliği ve SSL Sertifikası

  Alışveriş Güvenliği ve SSL Sertifikası

  Sitemizde kredi kartınızla yapacağınız tüm alışverişleriniz GeoTrust RapidSSL sertifikasıyla güvence altına alınmıştır. Kart bilgileriniz 256 bit koruma ile şifrelenerek iletilmektedir. SSL (Secure Soket Layer) bağlantısının durumda aktif olduğunu, sipariş işlemleri sırasında kart bilgilerinizi girdiğiniz sayfamıza geçtiğiniz sırada, tarayıcınızın adres çubuğunun hemen yanında görüntülenecek olan kilit simgesinden anlayabilirsiniz.

  Kredi Kartı Güvenlik Kontrol Departmanı

  Kredi kartı onay ve güvenlik departmanı, sitemizden alışveriş yapan kredi kartı sahiplerinin güvenliğini sağlamak amacıyla kurulmuştur. Bu yüzden, sitemizden kredi kartıyla ilk defa sipariş veren müşterilerimizin siparişlerinin onaylanması için ek güvenlik onayı alınmaktadır. Kredi kartıyla oluşturulan siparişlerde ilgili bankanın güvenlik kontrol birimi kart sahibinin gerçekleştiğini kontrol etmekte ve gerekirse müşteri ile irtibata geçerek onay almaktadır.

  Kredi kartlıyla verilen siparişlerde en az bir adet telefon numarası belirtilmesi zorunludur. Siparişlerinizin güvenlik kontrolü aşamasından hızlı geçebilmesi için bankanızdaki kimlik, iletişim ve adres bilgilerinizi güncel tutmanız gerekmektedir.

  Güvenlik birimimiz tarafından onay alınamayan siparişler iptal edilmekte ve sipariş tutarı kredi kartına geri iade edilmektedir.

  Bilgi Toplama ve Kullanma

  Sanal Mağazamız, sitenin çeşitli bölümlerinde kullanıcılardan bilgi toplar. Bu sitede toplanan tüm bilginin tek sahibidir. Sitede toplanan bilgiler, bu metinde açıklanan yolların dışında herhangi bir şekilde üçüncü taraflara satılamaz, kiralanamaz veya verilemez.

  Kayıt

  Bu siteye üye olmak için kullanıcı önce bir kayıt formu doldurmalıdır. Kayıt sırasında kullanıcıdan kendisine ait iletişim bilgileri (telefon, e-posta gibi) istenmektedir. Üyelik esnasında bizimle paylaştığınız cep telefonu ve e-posta adresleriniz sadece vermiş olduğunuz siparişlerinizle ilgili bilgilerin size hızlı ve güvenli bir şekilde ulaşmasını sağlamak için kullanılacaklardır. Ayrıca bu bilgiler, üyeleri yeni ürün ve hizmetlerimiz hakkında bilgilendirmede, üye profili belirlemede kullanılabilir. Üyelerimiz bu gibi bilgileri alıp almama konusunda her türlü seçimi üye olurken yapabilir ve sonrasında üye girişi yaptıktan sonra hesap bilgileri bölümünden bu seçimi değiştirebilir.

  Kullanıcı Adı ve Şifre

  Kullanıcının hesabına, sadece ona ait kullanıcı adı ve şifresiyle erişebilmek mümkün olacaktır. Kullanıcının hesabına ulaşabilmek için gerekli olan şifresi 256 bit ile güvenli bir şekilde deşifre edilerek kullanılamaz ve çözülemez hale getirilerek saklanmaktadır.

  Kredi Kartı Güvenliği

  alışveriş sitemizden alışveriş yapan kredi kartı sahiplerinin güvenliğini ilk planda tutmaktadır. Kredi Kartı bilgilerinizi girdiğiniz sayfanın sağ alt köşesinde bulunan kilit resmi bu sayfanın SSL ile şifrelendiğini gösterir. kişisel bilgilerinizi, kart numarası ve şifrelerinizi kayıt etmez, saklamaz. Sitemizden vereceğiniz her siparişi oluşturma aşamasında kart bilgilerini yeniden girmenizin nedeni budur. , kredi kartıyla yapacağınız alışverişlerde güvenliğiniz için her zaman en son teknolojileri ve en iyi servis sağlayıcıları kullanır. Alışveriş sırasında kullanılan kredi kartı ile ilgili bilgiler siteden bağımsız olarak RapidSSL tarafından 256 bit SSL (Secure Sockets Layer) protokolü ile şifrelenip sorgulanmak üzere ilgili bankaya ulaşır. Kartın kullanılabilirliği onaylandığı takdirde alışverişe devam edilir. Kartla ilgili hiçbir bilgi site tarafından görüntülenemediğinden ve kaydedilmediğinden, üçüncü şahısların herhangi bir koşulda bu bilgileri ele geçirmesi engellenmiş olur. SSL Güvenlik Sertifikası servisi sayesinde güvenliğinizi riske atmadan sitemizde özgürce alışveriş yapabilirsiniz.